mandag, april 22, 2019
Skjern Fotoklub

Kontakt os, samt adresse.

 Adresse: Bredgade 108B, 1.sal til venstre. (Lige rundt om hjørnet) og ned af kældertrappen, 6900 Skjern

Vi mødes hver torsdag kl. 19.00 – ca. 21.00. Se aktivitetskalenderen i menu linjen.

Lidt omkring Skjern Fotoklub i Info folderen på dette link:  Infofolder

Klubbens formål er at fremme interessen for fotografering. Dette gøres ved kontinuerligt at støtte og hjælpe medlemmerne i fotografisk og kunstnerisk henseende, bl.a. ved afholdelse af mødeaftener,  instruktionsmøder,  konkurrencer,  udstillinger,  kurser og  fototure. Samt søge skabt en god klubånd, således at medlemmerne indbyrdes kan støtte og hjælpe hinanden med råd og vejledning.

Find os på googlemaps

Du er altid velkommen til at kontakte os via neden stående formular

canada goose frauen